gov.ua

11/12/2023 Послуги з технічного обслуговування мереж центрального опалення, холодного водопостачання, гарячого водопостачання та каналізації

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, його очікуваної вартості та розміру бюджетного призначення в межах закупівлі:
Послуги з технічного обслуговування мереж центрального опалення,холодного водопостачання, гарячого водопостачання та каналізації,холодного водопостачання, гарячого водопостачання та каналізації,
Підстава для публікації обґрунтування: постанова Кабінету Міністрів України від 16.12.2020 № 1266 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 01.08.2013 № 631 “Про затвердження Порядку проведення перевірок закупівель Державною аудиторською службою, її міжрегіональними територіальними органами і внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України” та від 11.10.2016 № 710 “Про ефективне використання державних коштів”».

Мета проведення закупівлі: Головною метою проведення закупівлі є утримання мереж центрального опалення, холодного водопостачання, гарячого водопостачання та каналізації у закладах та установах  освіти Шевченківського району м. Києва у належному стані відповідно вимог нормативно правової документації.

Замовник: Управління освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації.

ЄДРПОУ: 37470086.

Вид процедури: відкриті торги з особливостями.

Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-12-11-011511-a

Посилання на закупівлю:  https://gov.e-tender.ua/tender/budivelni-roboti/UA-2023-12-11-011511-a-posluhy-z-texnichnoho-obsluhovuvannya-merezh-centralnoho-opalennya-xolodnoho

 Дата оголошення: 11.12.2023

Очікувана вартість предмета закупівлі:  8 200 000,00 грн.00 коп. з ПДВ. 

Очікувану вартість визначено відповідно до примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, згідно Наказу Мінекономіки від 18.02.2020 № 275 “ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПРИМІРНОЇ МЕТОДИКИ ВИЗНАЧЕННЯ ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ”, шляхом аналізу вартості з аналогічних закупівель, загально доступної цінової їнформації в системі електроних закупівель Prozorro за попередні роки.

Місце надання послуг: заклади освіти Шевченківського району м.Києва згідно Додатку №18 до договору – Пооб’єктний розподіл .

Строк надання послуг:  Договір набуває чинності з моменту його підписання діє до 31.12.2024 року. Строк надання послуг до 31.12.2024 року.

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі: Обсяги визначено відповідно до очікуваної потреби.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО НЕОБХІДНІ ТЕХНІЧНІ, ЯКІСНІ ТА

КІЛЬКІСНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ  (ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ)

Послуги з технічного обслуговування мереж центрального опалення,

холодного водопостачання, гарячого водопостачання та каналізації»

код ДК 021:2015 (CPV) 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи

1. Строк надання послуг: січень – грудень 2024 року.

2. Місце надання послуг: заклади та установи освіти Шевченківського району м. Києва відповідно до Дислокації (Додаток № 5 ТД).

3. Технічне завдання на закупівлю: Послуги з технічного обслуговування мереж центрального опалення, холодного водопостачання, гарячого водопостачання та каналізації (код ДК 021:2015 (CPV) 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи)

№ з/пНайменування робітКількість закладівКількість місяцівЦіна за одиницю, грн., з ПДВСума, грн., з ПДВ
1Профілактичне обстеження технічного стану трубопроводів, арматури11  
2Заміна ділянок трубопроводів ЦО, ХВП, ГВП, каналізації (ділянки які по результатам профілактичного обстеження потребують заміни) до 5мп11  
3Балансування внутрішніх систем ЦО для забезпечення обігріву приміщення згідно до санітарних норм в період опалювального сезону при подачі теплоносія згідно норми11  
4Ремонт або заміна запірної реголюючої арматури трубопроводів ЦО, ХВП, ГВП (вироби які по результатам профілактичного обстеження потребують заміни) до 5шт11  
5Перекривання та відкривання засувок на водомірному вузлі та відкачування води з підвалу11  
6Ремонт ізоляції трубопроводів ЦО, ХВП, ГВП (ділянки які по результатам профілактичного обстеження потребують заміни) до 2мп11  
7Відкриття та закриття системи поливу11  
8Прочищення системи каналізації (ділянки які по результатам профілактичного обстеження потребують заміни) до 3 мп11  
9Здійснення випробування трубопроводів, після виконання робіт сторонніми підрядними організаціями:1. Трубопроводів ГВП, ХВП, ЦО на щільність,2. Трубопроводів каналізації на щільність та ухил3. спускання та заповнення системи ЦО, для проведення ремонтних робіт11  
10Ліквідація пориву на трубопроводі ЦО, ХВП, ГПВ, каналізації (за допомогою зварювальних робіт, хомутів (бандажів), заміни кранів та засувок, заміні ділянок труб до 5м11  
11Забезпечення цілодобового приймання та обробки викликів замовника (диспетчеризація)11  
Разом з ПДВ 
  
         

     Учасник повинен надати:

     – калькуляцію ціни обслуговування  мереж центрального опалення, холодного водопостачання, гарячого водопостачання та каналізації в 1 – му навчальному закладі (окремо, в 1-му ЗЗСО, спеціальній школі № 8, НВК «Пізнайко», ліцеї-інтернаті № 23 «Кадетський корпус», 1-му ЗДО, 1-му Позашкільному навчальному закладі, Управлінні освіти) управління освіти за 1 місяць, відповідно до технічного завдання,  з урахуванням матеріалів та  будь – яких витрат ( ціна з ПДВ) (Додаток № 8);

– калькуляцію ціни на обслуговування мереж центрального опалення, холодного водопостачання, гарячого водопостачання та каналізації загальної кількості  навчальних закладів (окремо, в 37-х ЗЗСО, 53-х ЗДО, в 15-ти Позашкільних навчальних закладах) управління освіти за 1 місяць, відповідно до технічного завдання та дислокації, з урахуванням  матеріалів та будь – яких витрат (ціна з ПДВ) (Додаток № 8);

– калькуляцію ціни на обслуговування мереж центрального опалення, холодного водопостачання, гарячого водопостачання та каналізації загальної кількості  навчальних закладів (окремо, в 37-х ЗЗСО, спеціальній школі № 8, НВК «Пізнайко, ліцеї-інтернаті № 23 «Кадетський корпус», 53-х ЗДО, в 15-ти Позашкільних навчальних закладах, в Управлінні освіти)  за  12 місяців, відповідно до технічного завдання та дислокації, з урахуванням  матеріалів та будь – яких витрат ( ціна з ПДВ) (Додаток № 8);

– Пообʼєктний розподіл «Послуги з технічного обслуговування мереж центрального опалення, холодного водопостачання, гарячого водопостачання та каналізації, код ДК 021:2015 (CPV) 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи за 1 місяць обслуговування відповідно до Додатку № 9.

 Перелік послуг по закупівлі для забезпечення надійного функціонування мереж центрального опалення, холодного водопостачання, гарячого водопостачання та каналізації в  закладах освіти до 31 грудня 2024 року:

–     для запобігання аварійних ситуацій, необхідно 1 раз на місяць проводити профілактичний огляд;

–     усунення пошкоджень проводити кваліфікованими спеціалістами;

– допускається встановлення тимчасових хомутів в кількості 3-х штук на ділянці трубопроводу довжиною до 2-х метрів.

– виклик аварійної бригади для прочищення трубопроводів каналізації на один об’єкт проводиться не більше 3-х разів на місяць.

     До ціни тендерної пропозиції Учасник включає всі необхідні витрати по матеріалам, які потрібні для надання послуг з обслуговування інженерних мереж центрального опалення, холодного водопостачання, гарячого водопостачання та каналізації.

Подання заявок на виконання аварійних робіт проводиться через диспетчерську службу підрядника, яка повинна бути в наявності в Учасника  про що, в складі тендерної пропозиції  надається довідка в довільній формі із зазначенням місця знаходження та контактних осіб. (ПІБ та контактні телефони)

Заявки по усуненню аварійних викликів починають виконуватись в день подачі заявок.

При неможливості виконання заявок в робочий час закладів освіти заявки виконуються в неробочий час та/або у вихідні дні.

Якщо пропозиція закупівлі учасника містить не весь перелік робіт або зміну обсягів та складу робіт (та/або не розцінені всі пункти технічних вимог) згідно з документацією закупівлі або відсутня взагалі, ця пропозиція вважається такою, що не відповідає умовам документації закупівлі, та відхиляється Замовником.

Документи від учасника що надаються у складі пропозиції до кінцевого строку подання:


1
Копія ліцензії Учасника торгів на право виконання робіт з усіма додатками у разі якщо предмет закупівлі передбачає провадження господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню відповідно до вимог Закону України «Про ліцензування  видів  господарської діяльності».
2Копія дозволу або декларація Державної служби України з питань  охорони праці на проведення робіт підвищеної небезпеки, по даних видах робіт:- монтаж, демонтаж та капітальний ремонт будинків, споруд, а також відновлення та зміщення їх аварійних частин- на виконання робіт підвищеної небезпеки, роботи, що виконуються на висоті понад 1,3 метра;- вантажно-розвантажувальні роботи за допомогою машин і механізмів;-зварювальні, газополум’яні, а також наплавочні і паяльні роботи, що виконуються із застосуванням відкритого полум’я .- роботи в колодязях, шурфах, траншеях, бункерах, камерах, колекторах, замкнутому просторі (ємностях, боксах, топках, трубопроводах, тощо) .
3Копія сертифікату виданий учаснику на систему управління якістю  ДСТУ  EN ІSO 9001:2018 (EN ISO 9001:2015, IDT, ISO 9001:2015, IDT) «Система управління якістю. Вимоги», звіт за результатами останнього аудиту та копію сертифікаційної (ліцензійної) угоди між органом сертифікації та учасником, від органу акредитованого в Національному агентстві акредитації України (НААУ) (надати підтверджуючий документ).
4Копія сертифікату виданий учаснику на систему управління охороною здоров’я та безпекою праці. Вимоги та настанови щодо застосування, який відповідає вимогам ДСТУ ISO 45001:2019 (ISO 45001:2018, IDT),  звіт за результатами останнього аудиту та копію сертифікаційної (ліцензійної) угоди між органом сертифікації та учасником.
5Копія сертифікату виданий учаснику «Системи екологічного управління. Вимоги та настанови щодо застосування» (ДСТУ ISO 14001:2015 (ISO 14001:2015, IDT)), від органу акредитованого в Національному агентстві акредитації України (НААУ) (надати підтверджуючий документ), звіт за результатами останнього аудиту та копію сертифікаційної (ліцензійної) угоди між органом сертифікації та учасником.
6Копію сертифікату виданий учаснику з системи менеджменту протидії корупції ДСТУ ISO 37001:2018 (ISO 37001:2016, IDT)  на виконання робіт (послуг) відповідно предмету закупівлі, копію сертифікаційної (ліцензійної) угоди між органом сертифікації та учасником
7Копія Статуту підприємства (остання редакція). Вимоги до статуту:1)         статут повинен містити відмітку державного реєстратора про проведення державної реєстрації.2)         у випадку відсутності відмітки державного реєстратора Учасник повинен надати інформацію з кодом доступу до результатів надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації, за яким існує можливість переглянути електронну версію документу (ів).якщо Учасник діє на підставі модельного статуту – надається протокол загальних зборів щодо обрання керівника юридичної особи або рішення чи розпорядження власника чи уповноваженої власником особи (відповідно до процедури обрання, яка визначена статутом чи іншими установчими документами), в якому зазначені відомості про провадження діяльності на основі модельного статуту (модельний статут при цьому не надається).
8Лист у довільній формі з інформацією щодо кожного суб’єкта господарювання якого учасник планує залучати до надання послуг як субпідрядника. Також, зазначені субпідрядники, що залучаються до надання (виконання) послуг (робіт) в обсязі не менше ніж 20 відсотків від вартості договору про закупівлю, повинні мати обладнання машини та механізми для виконання переліку послуг (робіт), які зазначені в інформаційній довідці. На підтвердження зазначеної інформації учаснику необхідно підготувати інформаційну довідку, в довільній формі, за підписом учасника та субпідрядника щодо наявності обладнання машин та механізмів.Також, учаснику необхідно підготувати інформаційну довідку, в довільній формі, за підписом учасника та зазначеного субпідрядника щодо наявності працівників для виконання послуг (робіт).У разі якщо учасник не планує залучати до виконання робіт субпідрядників в обсязі не менше ніж 20 відсотків від вартості договору про закупівлю, учасник має надати довідку, складену в довільній формі, із зазначенням відповідної інформації.
9Довідка у довільній формі щодо застосування заходів з екологічної безпеки і захисту довкілля, а саме:-  не порушувати екологічні права і законні інтереси інших суб’єктів;-  не допускати розливу нафтопродуктів, мастил та інших хімічних речовин при транспортуванні матеріалів;-  не допускати засмічення території Замовника;компенсувати шкоду, заподіяну в разі забруднення або іншого негативного впливу на природне середовище.
10Лист – гарантія щодо страхування Учасником ризиків випадкового знищення або пошкодження об’єкта внаслідок неналежного надання послуг/виконання робіт (забезпеченням є страхування ризиків). До листа – гарантії надаються копії підтверджуючих документів (договір страхування).
11Гарантійний лист про реагування на заявки від закладів освіти протягом 60 хвилин (враховуючи обмеження введені КМДА  під час дії комендантської години в м. Києві).
12На підтвердження наявності необхідного програмного забезпечення для виконання умов договору, Учасник повинен надати довідку про наявність діючої ліцензії, виданої на Учасника торгів, на використання ПК АВК-5, ПЗ «Будівельні Технології –Кошторис» ПВР чи аналогічне у власному виробництві (надати: оригінал ліцензії, копію Договору на надання послуг та Акт наданих послуг по відповідному договору).
Перейти до вмісту