gov.ua

Новий формат «Захисту України»: старшокласники зустрілися з представниками ТЦК та СП

Новий формат «Захисту України»: старшокласники зустрілися з представниками ТЦК та СП

Сьогодні предмет «Захист України» — це не просто теорія з підручників, а реальні навички, усвідомленість та зустрічі з тими, хто щодня стоїть на варті нашої безпеки.

27 травня в Осередках викладання предмета «Захист України» Шевченківського району відбулася фінальна зустріч учнів 10–11 класів із представниками районного ТЦК та СП. Цей захід став потужним і логічним фіналом цьогорічного циклу зустрічей, де теорія поступилася місцем живому досвіду.

Як це було: без шаблонів та не «для галочки»

Замість сухих лекцій — живий та відвертий діалог. Представники ТЦК та СП поділилися з майбутніми випускниками власним унікальним досвідом, розповівши про:

  • Сучасну армію: як трансфoрмуються Збройні Сили України та які технології сьогодні використовуються на передовій.
  • Військову професію: які кар’єрні та освітні можливості відкриваються перед молоддю у військових вишах.
  • Особистий досвід: реальні кейси, життєві уроки та цінності, які гартують характер.

Такі зустрічі допомагають молоді зрозуміти головне: захист своєї країни — це не лише обов’язок, це про свідомий вибір, професіоналізм та командну роботу.

Вивчення предмету «Захист України» триває, і ми продовжуємо трансформувати його так, щоб кожен урок був корисним, сучасним та відповідав викликам сьогодення.

Дякуємо представникам ТЦК та СП за крутий досвід та співпрацю!

#ЗахистУкраїни #Освіта #ПатріотичнеВиховання #СучаснаОсвіта #Молодь #ТЦКтаСП

Перейти до вмісту