Офіційний сайт Управління освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації
  
 
  Вітаємо на порталі освітян!
Головна Керівництво Підрозділи РУО Фотогалерея Архів новин

    Освітня мережа
  

    Доступ до публічної інформації
Дитячо-юнацькі спортивні школи
Нова українська школа
План роботи РУО
Публічні закупівлі
Охорона праці
ЗНО/ДПА
МАН "Дослідник", олімпіади, конкурси
Інклюзивно ресурсний центр №10
Учитель року - 2022
Оперативна інформація
Школа батьківства
Методично-інформаційний навігатор
Профспілка
Бюджет
Запобігання корупції
    Калькулятор NPV

    Вакансії
    Звернення громадян

    Банери

    Вхід для користувачів
Логін:    
Пароль:    
   


    Контакти:
Поштова адреса:
04119, м.Київ,
вул. Зоологічна, 6-а,

Тел.: +38(044) 489-02-50
email: priyom@shevruo.gov.ua

Про закріплення за закладами дошкільної та загальної середньої освіти Шевченківського району міста Києва територій обслуговування у 2022-2023 навчальному роціМала Академія Наук

Сучасні заклади освітиОфіційний портал органів виконавчої влади України

Дія. Цифрова Освіта

Всеукраїнська школа онлайн для 5-11 класів

Національна дитяча гаряча лінія

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Урядовий контактний центр

Нова українська школа

Офіційний веб-портал Київської міської влади

Український центр оцінювання якості освіти

Шевченківська районна у м. Києві рада та адміністрація

Портал новин освіти міста Києва

1-5 | 6-10 | 11-15 | 16-20 | 21-25 | >>Всього: 778

Знайти Бойко Миколу Володимировича директора ,,Школярика»
     Дата розміщення: 2022-05-05

Прошу допомогти знайти Бойко Миколу Володимировича директора підприємства ,,Школярик‘‘, який ухиляється від сплати за хлібобулочні вироби, отримані його підприємством від ТОВ ,,НІКО-Кийлів’‘ виробництва ,,Кулінічі’‘ ще за грудень 2021р в сумі 47866,56 грн. Виставлено рахунок від 29.12.2021р. Останнє нагадування в особистій розмові відбулось 21.02.22р. Обіцяв заплатити. Вже під час воєнного стану сплатили тільки останній рахунок за лютий 2022р. А заборгованість за грудень 21р. так і не сплачено. Зв’язатися з ним не має можливості. Благаю! Допоможіть, бо мушу особисто відповідати і сплатити ці кошти, якщо ,,Школярик‘‘ не розрахується. Дякую! Гол. Бухгалтер ТОВ,,НІКО-Кийлів‘‘ Бортнік Світлана Федорівна.

Відповідь:   

 

 

 

1404, 2022-05-05                                                             

 

         В управлінні освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації розглянуто звернення, надіслане Вами електронною поштою,  щодо розшуку директора КП «Школярик».

За результатами розгляду повідомляємо, що КП "Школярик" не підпорядковується управлінню освіти Шевченківської районної в м. Києві державної адміністрації.

 

 

 

 

 

 

Начальник                                                                                    Євгенія ЯРОВА

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Скарга про порушення прав працівників
     Дата розміщення: 2022-05-02

Добрий день! Шановні колеги, я хотів би дізнатися, чи є таке окреме розпорядження або навіть наказ (можливо неофіційний) про порушення прав працівників освіти? Чи це можливо самодіяльність окремих керівників закладів освіти? Чому деякі із них наразі, у такий важкий час, погрожують звільненями, якщо не написав заяву про відпустку за власний рахунок? Кажуть, що заробітної плати більше ніж 60% від мінмальної ніхто не отримає, що лікарняні заборонені, як і вихідні, і щотижневий відпочинок. Це як розуміти? Що це за геноцид освітян? У разі неотримання офіційної відповіді на сайті, я буду змушений звертатися до органів прокуратури із відповідною заявою.

Відповідь:   

 

 

 

1403, 2022-05-02                                                             

 

         В управлінні освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації розглянуто звернення, надіслане Вами електронною поштою,  щодо порушення прав працівників освіти.

За результатами розгляду повідомляємо, що питання організації трудових відносин під час дії військового стану регулюються Законом України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану» від 15.03.2022                           № 2136-ІХ, просимо Вас детальніше інформувати щодо номеру закладу та адміністрації закладу яка видає управлінські рішення щодо організації оплати праці працівників закладів освіти.

 

 

 

 

 

 

Начальник                                                                                    Євгенія ЯРОВА

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Колективна подяка
     Дата розміщення: 2022-02-04
Доброго дня! Хочемо висловити подяку директору ДНЗ №645 Кардановій Тетяні Степанівні, за дотримання епідеміологічних та санітарних норм перебування дітей у садочку. З 1 вересня 2021 року, наші діти мають змогу навчатися та розвиватися у цьому навчальному закладі, група "Карапузики". Садочок дуже затишний та охайний. Адаптація ясельної групи пройшла успішно, завдяки професіоналізму вихователів, під керівництвом уважного директора, який відкритий до співпраці із батьками, та швидко реагує на наші пропозиції. Навіть, в умовах карантину, ми отримуємо фото та відео звіти зі свят, відкритих занять. Дітки роблять свої перші успіхи у творчості, фізичному розвитку, вчаться товаришувати та засвоюють нові навички взаємодії з колективом, проводять багато часу на прогулянках. Кожного ранку, малеча із посмішкою відкриває двері садочку, що свідчить про турботливе ставлення наших вихователів Тетяни Богданівни та Юлії Віталіївни. Нам дуже приємно, що освітньо-виховний процес організовано на високому рівні. Щиро дякуємо Тетяні Степанівні, за комфортні умови перебування наших діток у садочку! З повагою, батьківський колектив групи "Карапузики"
Щира подяка Головіхіній Наталії Михайлівни, адміністрації ліцею, вчителям
     Дата розміщення: 2022-02-03
По-перше хочу привітати наш чудовий ліцей з днем народження, з 62 річницею і побажати тільки процвітання. Також висловловити щиру подяку адміністрації ліцею-інтернату 23 "КАДЕТСЬКИЙ КОРПУС" ім.ВОЛОДИМИРА ВЕЛИКОГО. Шановна Наталія Михайлівна, низький вам уклін. За ваш труд, турботу про наших панянок. За те, що ви живите святами, буднями і проблемами навчального закладу. Дякую вам за відмінно підібраних вчителів, сучасні класи, справних майстрів кухні. Доглянута територія, різноманітні гуртки, цікаві свята. Дуже хочеться сказати ще багато теплих слів. Дякую і завжди готова допомагати вам у вашій нелегкій і такій важливій справі - виховіння наших діточок.
Подяка адміністрації та вчителям Ліцею-інтернату № 23 «Кадетський корпус» міста Києва
     Дата розміщення: 2022-02-03
Хочеться щиро подякувати адміністрації ліцею на чолі з директором Головіхіною Наталією Михайлівною, вчителям та всім працівникам ліцею за те, що наші діти мають можливість відвідувати такий чудовий навчальний заклад. За доброзичливу атмосферу, якісний та цікавий навчальний процес в балансі із відпочинком та спортом, корисне та смачне харчування. Особливо дякую нашому класному керівнику Тарасюк Євгенії Юріївні за її професіоналізм, терпіння та любов до дітей. Завдяки Вам дитина щоранку спішить до школи та повертається додому в гарному настрої!
Відправити звернення

Тема:
Контакт:
Текст:


    Пошук по сайту
   
   

Освітня мережа Шевченківського району

Про повернення столиці дитсадка №183
© 2008 - 2022. Технічна підтримка IT-SOURCE