Вітаємо переможців та учасників ІІ літературного конкурсу учнівської молоді м. Київ «Тобі, Україно, моє слово і діло!» З 20 жовтня по 2 грудня 2020 року Київським центром дитячо-юнацького туризму, краєзнавства та військово-патріотичного виховання був проведений ІІ літературний конкурс учнівської молоді м. Києва «Тобі, Україно, моє слово і діло!». Оцінювали поетичні та прозові твори малих жанрів у семи номінаціях. Номінація «Оспівую землю мою»
Переможці
ІІ місце – Жуковець Катерина УНМЛ НМУ ім. О.О. Богомольця;
ІІІ місце – Берадзе Марія УНМЛ НМУ ім. О.О. Богомольця;
Учасники
Жалдак Анна Гімназія НПУ;
Швець Анастасія Навчально-виховний комплекс «Кияночка»;
Опаренко Вікторія ЗЗСО №;
Павліченко Анастасія УМЛ НМУ ім.О.О.Богомольця;
Негода Влада, Негода Віка Гімназія НПУ;
Загірний Максим Навчально-виховний комплекс "Кияночка";
Волкова Дар’я Навчально-виховний комплекс "Кияночка";
Музика Наталія ЗЗСО №70;
Печененко Артем ЗЗСО №41 ім. З.К.Слюсаренка;
Єрьоміна Елеонора Навчально -виховний комплекс "Кияночка".
Номінація «Історії подих живе в сьогоденні»
Переможці
І місце – Швець Софія Технічний ліцей;
ІІІ місце – Сотник Ірина УМЛ НМУ ім.О.О.Богомольця.
Номінація «Духовні скарби нації»
Переможці
І місце - Куцуба Катерина ЗЗСО №27;
ІІ місце - Волосевич Катерина Гімназія НПУ ім. М.П.Драгоманова.
Учасники
Шарова Софія ЗЗСО №102;
Сьомик Аліна ЗЗСО № 73;
Сотник Ірина УМЛ НМУ ім.О.О.Богомольця;
Мальована Анна ЗЗСО № 102;
Пюрковська Лідія ЗЗСО №41 ім. З.К.Слюсаренка.
Номінація «Вітер мандрів»
Переможці
ІІ місце - Стародубова Поліна Навчально-виховний комплекс "Кияночка";
ІІІ місце - Шпак Анастасія ЗЗСО №82 ім. Т.Г. Шевченка;
Учасники
Жуковська Елліна Навчально-виховний комплекс "Кияночка";
Кравчук Соломія Навчально-виховний комплекс "Кияночка"
Єлсукова Діана Навчально-виховний комплекс "Кияночка".
Номінація «Емоції життя»
Переможці
ІІ місце - Грибова Катерина «Знов осінь сипле золото під ноги» УМЛ НМУ ім.О.О.Богомольця;
ІІІ місце - Рябкіна Юлія «Мені здається…» УМЛ НМУ ім.О.О.Богомольця;
Учасники
Сербина Марія ЗЗСО №70;
Стародубова Анастасія Навчально-виховний комплекс "Кияночка";
Інова Тетяна ЗЗСО №41 ім. З.К.Слюсаренка;
Марченко Юлія ЗЗСО № 73;
Тугай Дар’я Ліцей -інтернат №23;
Бойко Юлія ЗЗСО №41 ім. З.К.Слюсаренка;
Перевезнюк Олександр Ліцей -інтернат №23;
Бунеску Євген Ліцей -інтернат №23.
Номінація «Вигадані історії»
Учасники
Філюшкін Руслан Ліцей-інтернат №23;
Шень Уляна ЗЗСО № 73;
Гончарук Даніїл Ліцей-інтернат №23;
Пташник Любов Ліцей -інтернат №23;
Кротюк Тимофій Ліцей -інтернат №23;
Внукова Катерина Навчально-виховний комплекс "Кияночка";
Похила Олександра Навчально-виховний комплекс "Кияночка";
Артеменко Дар'я Навчально -виховний комплекс "Кияночка".
|