Офіційний сайт Управління освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації
  
 
  Вітаємо на порталі освітян!
Головна Керівництво Підрозділи РУО Фотогалерея Архів новин

    Освітня мережа
  

    Архів новин
    Доступ до публічної інформації
Дай руку, першокласнику!
Національно-патріотичне виховання. Арсенал ідей
Нова українська школа
План роботи РУО
Нове освітнє законодавство
Державні закупівлі
Охорона праці
ЗНО/ДПА
МАН "Дослідник", олімпіади, конкурси
Інклюзивно ресурсний центр №10
Учитель року - 2020
Експериментальна робота
Оперативна інформація
Школа батьківства
Методично-інформаційний навігатор
Профспілка
Заяви, скарги, пропозиції
Бюджет
Запобігання корупції
    Калькулятор NPV

    Вакансії
    Оголошення
    Звернення громадян

    Банери

    Вхід для користувачів
Логін:    
Пароль:    
   


    Контакти:
Поштова адреса:
04119, м.Київ,
вул. Зоологічна, 6-а,

Тел.: +38(044) 489-02-50
email: priyom@shevruo.gov.ua

Території обслуговування, закріплені за ЗЗСО Шевченківського району (згідно розпорядження ШРДА від 16.02.2018 № 82)

Мала Академія Наук

Національна дитяча гаряча лінія

Офіційний портал органів виконавчої влади України

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Нова українська школа

Сучасні заклади освіти

Урядовий контактний центр

Офіційний веб-портал Київської міської влади

Український центр оцінювання якості освіти

Шевченківська районна у м. Києві рада та адміністрація

Портал новин освіти міста Києва

Рада старшокласників \

Педагогічний портал

1-5 | 6-10 | 11-15 | 16-20 | 21-25 | >>Всього: 671

Жалоба
     Дата розміщення: 2020-01-30

Здраствуйте,хочу оставить жалобу на школу интернат 8 ул Олеговская 42.Мой сын ходит в ету школу у него Хронический отит которий виличить нельзя!как только на улице становится холодно ухо обостряется и наш врач пишит что школу он может посещать,а учителя и директор Ирина Владимировна всячиски отправить моего сына домой.Они всячиски хотят избавится от моего сына у них личная неприязнь к нему.Но почему то люди у которих хронический ренит,отит ходят на работу,а не сидят дома.Я сомневаюсь в работе их мед персонала и думаю что он не компитентен в своей работе и вообще не плохо виполняет свою работу!!!Прошу разобратся с етой школой.

Відповідь:   

1293, 2020-01-30                                                                                  

 

Управління освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації розглянуло Вашу скаргу, яку Ви надіслали електронною поштою  щодо не допуску Вашого сина до навчання в спеціальній школі-інтернат І-ІІ ступенів № 8 вчителями і керівником закладу.

З приводу вищевказаного повідомляємо, що з пояснень керівника закладу Пижевської І.В. та лікаря Мокринця А.С. та відповідно до наказу по школі від 27.01.2020 № 17 «Про організацію профілактичних заходів щодо попередження захворювань на грип та гострі респіраторні інфекції в спеціальній школі-інтернаті І-ІІ ст. № 8 в епідемічний період 2019-2020 н.р.» лікар школи Мокринець А.С., під час огляду учнів закладу, виявив у Вашого сина підвищену температуру та симптоми ГРВІ, про що був здійснений запис у особистій медичні картці здобувача освіти. Також в картці зазначено про рекомендацію лікаря закладу звернутися за консультацією до лікаря-отоларинголога за місцем проживання.

Одночасно лікар доповів про стан дитини адміністрації закладу, яка повідомила і батьків. З метою захисту інших учнів від ГРВІ, після лікування Вашого сина та пред’явленні довідки, що він здоровий та може відвідувати колектив, Ваш син буде допущений до закладу освіти та може продовжити навчання. 

 

 

 

З повагою

 

Начальник                                                                                         Євгенія ЯРОВА

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Олена Хоменко 489 30 87

СКАРГА "Ігнорування виконання наказу МОН №1237 від 08.10.19"
     Дата розміщення: 2020-01-21

Начальнику Шевченківського районного управління освіти у м. Києві Яровій Є.В. Директору гімназії №172 “Нивки” м.Києва Новоселецькому Г. Ю. Рябова С.О. SVryabova@ukr.net СКАРГА 08.10.19р. МОН України було затвержено та опубліковано наказ №1273 Про затвердження типових освітніх програм для 3-4 класів закладів загальної середньої освіти, в пояснювальній записці чітко прописано саме такі вимоги: "Контроль і оцінювання навчальних досягнень здобувачів здійснюються на суб’єкт-суб’єктних засадах, що передбачає систематичне відстеження їхнього індивідуального розвитку у процесі навчання. За цих умов контрольно-оцінювальна діяльність набуває для здобувачів формувального характеру. Контроль спрямований на пошук ефективних шляхів поступу кожного здобувача у навчанні, а визначення особистих результатів здобувачів не передбачає порівняння із досягненнями інших і не підлягає статистичному обліку з боку адміністративних органів." У гімназії 172 "НИВКИ" м.Києва в 3-А класі, де навчається мій син, з часу опублікування наказу до 21.01.19 ігнорується виконання цієї норми та продовжується застаріле бальне оцінювання, що підтвердять щоденники дітей, системно на уроках акцентується увага на необхідності отримання високих оцінок, інакше дітей не переведуть до старшої школи цієї гімназії. Вважаю такі дії неприпустимими, такими що знищують мотивацію до навчання та порушують право дитини на отримання освіти сучасними способами. Особиста бесіда з вчителем результатів не дала... Моє пряме запитання в батьківській групі: "Чому вона не виконує цей наказ?", вчитель з невідомих мені причин проігнорувала двічі, зате з боку іншіх батьків на мою адресу посипались різного роду звинувачення (маю зафіксовані підтверження), які я вважаю спрямованим на мене булінгом за мою вимогу виконувати наказ та за постийну правову позіцію, стало це при мовчазній згоді вчителя. Враховуючи вищевикладене, керуючись законом України "Про звернення громадян", Конституцією України, Законом України "Про освіту", з метою захисту прав дітей, дотримання норм законодавства, вимагаю: 1. Встановити винних з невиконання зазначеного наказу та притягнути їх до відповідальності 2. Забезпечити виконання гімназією №172 "НИВКИ" наказу №1273 від 08.10.19 3. Зупинити булінг спрямований на мене батьками, що не згодні з моїми законними вимогами 4. Про результати розгляду заяви повідомити на вказану електронну адресу у встановлений законом термін з повагою Рябова С.О

Відповідь:   

1292, 2020-01-21

 

В управлінні освіти Шевченківської районної місті Києві державної адміністрації уважно розглянуто звернення, надіслане Вами електронною поштою, щодо невиконання гімназією №172 «Нивки» наказу МОН України від 08.10.2019 № 1273 «Про затвердження типових освітніх програм для 3-4 класів закладів загальної середньої освіти».

За результатами розгляду повідомляємо наступне.

Типові освітні програми для 3-4 класів, затверджені наказом МОН України від 08.10.2019 № 1273 почнуть реалізовуватися у закладах загальної середньої освіти з вересня 2020 року. За ними будуть працювати треті класи, які почали навчання в 2018 році за  новим Державним стандартом початкової освіти (Постанова КМУ від 21.02.2018).

3-4 класи у 2019-2020 навчальному році працюють за Державним стандартом початкової загальної освіти (2011 р.), типовими освітніми програмами (наказ МОН України від 20.04.2018 № 407).

 

 

 

З повагою

 

 

В.о. начальника                                                      Ірина МУЦЕНКО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Світлана Мурзіна   483 63 61

Звернення
     Дата розміщення: 2020-01-16

Доброго дня! Враховуючи, що мій усний запит до управління освіти не був прийнятий, як це прописано в законодавсті України, тому я змушена звертатись тільки письмово. Я мама дитини, яка скоро має йти у садочок та днз 154 найближчий до мого помешкання, дуже часто спостерігаю за тим, що в робочі дні зранку стоять діти та вихователі під садочком десь годину або й більше. Поспілкувавшись з іншими мамами, діти яких вже відвідують цей садок, мені повідомили що це такий порядок в даному садочку. Якийсь дивний порядок, тому надайте мені відповідь на наступні питання: 1. Чим регламентовано і де можна ознайомитись з таким порядком та такими вимогами що всі діти з вихователями зранку зимою мають стояти під будівлею садочка при будь- якій погоді до приходу керівництва садка, що я постійно спостерігаю із вікна своєї квартири? 2. Здійсніть перевірку щодо дотримання санітарно-епідомологічних норм у садочку та за результатами такої перевірки, повідомте чи допускаються хворі дітки в групи після таких "повітряних" процедур. 3. Чим посипані майданчики де діти граються, тому що в суху погоду, коли діти бігають пил здіймається на кілька метрів? Це безпечно для дітей?

Відповідь:   

1291, 2020-01-16

kkvn2019@ukr.net

 

         В управлінні освіти Шевченківської районної  в місті Києві державної адміністрації уважно розглянуто звернення, надіслане Вами електронною поштою, щодо ранкового прийому дітей у закладі дошкільної освіти № 154, санітарно-гігієнічного режиму та покриття майданчиків. За результатами розгляду  повідомляємо наступне.

         Вимоги щодо організації прогулянок на відкритому повітрі у закладах дошкільної освіти зазначені у «Санітарному регламенті для дошкільних навчальних закладів»,  затвердженому наказом Міністерства охорони здоров’я України  від 24.03.2016  № 234, зареєстрованому в Міністерстві юстиції України 14.04.2016 за № 563/28603  ( п.п.. 5,6 розділу VI «Повітряно-тепловий режим»). 

         Прогулянки на відкритому повітрі повинні проводитися не рідше 2-х разів на день. Оптимальний час перебування на відкритому  повітрі-3,5-4 години на день з достатньою руховою активністю. Прогулянки на вулиці дозволяється проводити при температурі повітря не нижче -16ºС.

         Відповідно до Базового компоненту дошкільної освіти (освітня лінія «Особистість дитини»)  та Освітньої програми  для дітей віком від 2-х до 7 років «Дитина», за якою працює заклад дошкільної освіти № 154, у зимовий період забезпечується перебування дитини на свіжому повітрі до 4-х годин  при температурі повітрі до -10°С, -12° С. Причиною скорочення тривалості перебування на свіжому повітрі є ускладнення метеоумов. У теплу пору року тривалість прогулянки збільшується, а влітку всі діти проводять на свіжому повітрі майже цілий день.

         У батьківських куточках кожної групи розміщений розподіл часу на процеси життєдіяльності дітей, де зазначено час перебування дітей на повітрі.

Ранкове приймання дитини до дошкільного навчального закладу щодня   проводить вихователь групи. Здійснюється обов’язкове опитування батьків або осіб, які їх замінюють, стосовно стану здоров’я дитини та візуально визначається стан здоров’я (шкірні покрови, нежить тощо).  

Діти з ознаками інфекційного захворювання до дошкільного навчального закладу не приймаються. Після перенесеного інфекційного захворювання приймання дітей до дошкільного навчального закладу дозволяється за наявності медичної довідки закладу охорони здоров’я, в якому дитина перебуває під медичним наглядом.  

Діти після тимчасової відсутності у дошкільному навчальному закладі з інших причин приймаються без медичних довідок за умови відсутності явних ознак захворювання. 

Відповідно до п.3. ст. 55 Закону України «Про освіту» батьки зобов’язані дбати про фізичне та психічне здоров’я дитини, сприяти розвитку її здібностей, формувати навички здорового способу життя, дотримуватися установчих документів, правил внутрішнього розпорядку  закладу освіти.

 У ЗДО № 154 порушень санітарно-епідеміологічного режиму немає, щоденний медичний огляд дітей здійснює штатний медичний персонал.

Облаштування ігрових майданчиків  ЗДО № 154 здійснено Управлінням містобудування, архітектури  та землекористування Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації у  відповідності до чинних Державних будівельних норм України від 01.10.2018.

Грунтове покриття з домішками твердих дрібнозернистих  будівельних матеріалів сертифіковане, відповідає технічним вимогам та безпечне для використання. 

 

 

В.о.начальника                                                                            Ірина МУЦЕНКО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Катерина Середенко 489 49 87

 

Русскоязычный 1 класс 2020 г. Школа #71
     Дата розміщення: 2020-01-15

Добрый день. Будет ли набор на базе специализированной школы #71 г. Киева в русскоязычный класс? Если нет, то почему? Есть родители которые хотят обучать детей на родном языке, изучая параллельно государственный, так же есть дети других государств чьи родители в данный момент работают и живут в Украине. Не забирайте ту малость которая осталась у нацменьшинств. Спасибо за ответ.

Відповідь:   

 

 

1290, 2020-01-15                                                             Zoyamzd@gmail.com

 

         В управлінні освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації уважно розглянуто звернення, надіслане Вами електронною поштою,  щодо  набору  дітей  у  російськомовні  класи  спеціалізованої  школи № 71.

За результатами розгляду повідомляємо, що спеціалізована  школа № 71 не належить до мережі закладів освіти Шевченківського району. Пропонуємо звернутися до управління освіти у підпорядкуванні якого знаходиться  вищезазначений заклад.

 

 

 

 

 

Начальник                                                                                    Євгенія ЯРОВА

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Наталія Почепець 489 02 50

 

Подяка та привітання зі святами.
     Дата розміщення: 2020-01-08

Висловлюємо подяку Інні Миколаївні, вихователю групи "Калинка" в дитячому садку №154 комбінованого типу, яка викладає в гуртку підготовки до школи, за її професіоналізм. Також подяка висловлюється логопеду Ользі Сергіївні за професіональну роботу.

Відповідь:   

 

1288, 2020-01-08                                                             

 

        Управлінням освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації уважно розглянуто Ваше звернення, щодо подяки та привітань із святами педагогічним працівникам закладу дошкільної освіти № 154 за професіональну роботу.

       Дякуємо за високу оцінку праці вихователя групи «Калинка» Житовецької Інни Миколаївни та вчителя-логопеда Моторіної Ольги Сергіївни.       

        Ваша подяка буде розміщена на офіційному сайті управління освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації.

 

 

 

Начальник                                                                                   Євгенія ЯРОВА

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Катерина Середенко

489 52 24

 

 

 

 

Відправити звернення

Тема:
Контакт:
Текст:


    Пошук по сайту
   
   


Освітня мережа Шевченківського району

Про повернення столиці дитсадка №183

Календар подій
© 2008 - 2020. Технічна підтримка IT-SOURCE